Mühendislik Sigortaları

Mühendislik Sigortalarında, Elektronik cihazlarınızda gelebilecek zararlar, makine kırılması ve inşaat sırasında gibi olağan risklere karşı teminat altına alan sigorta ürünüdür.

Mühendislik Sigortası;

Elektronik Cihaz Poliçesi;

Elektronik cihazların deneme devresinden sonra normal çalışır halde iken veya aynı işyerinde temizleme, bakım, revizyon ve yer değiştirme esnasında veya dururken, önceden bilinmeyen ani ve beklenmedik her türlü nedenlerle uğradığı zararları poliçede belirli koşullara bağlı olarak temin eden sigorta poliçesidir.

Makine Kırılması Sigortaları;

Sigortalı makine ve tesisleri deneme devresinden sonra normal çalışır halde iken veya aynı iş yerinde temizleme, revizyon veya değiştirme esnasında veya dururken ani ve beklenmedik her türlü sebepten uğradığı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eden sigorta poliçesidir.

İnşaat All Risk Sigortaları; 

İnşaat öncesi, sırasında ve inşaat sonrası bakım sürecinde, sigorta konusunu teşkil eden değerlerin, poliçede belirtilen istisnalar dışında kalan, önceden bilinmeyen ve ani bir sebeple uğrayacağı zararları temin eder.

Montaj All Risk Sigortaları;

İşletmede kullanılan makinelerin montajı sırasında, poliçede belirtilen istisnalar dışında kalan, beklenmedik ve ani bir nedenle meydana gelebilecek maddi zararları kapsar
Bizi Takip Edin

Bizden Haberdar Ol

Kayıt Ol!

İletişim 0 532 414 12 96